Reklam Alanı

Star Wars 8 Son Jedi - Star Wars 8 The Last Jedi | Film izle
Star Wars 8 Son Jedi - Star Wars 8 The Last Jedi | Film izle


  • Yönetmen:-
  • Yapım:2017 Filmleri
  • İMDB Puanı:8.1
  • Tür:Fantastik Filmler
  • Süre:-
  • Dil:Türkçe Altyazı
  • Kategori:Yabancı Filmler
  • Etiketler:Star Wars Episode VIII
Sinema tarihinin belki de en uzun soluklu ve en fazla hayran kitlesini içerisinde bulunduran Star Wars serisi; yönetmen George Lucas önderliğinde yetmişli yılların ortasında başlangıç yapmış olduğu macerasını günümüze dek sürdürmeyi başarmıştır. Özellikle de Hollywood sinemasına yeniden gişe film izle kavramını kazandırmış olan bu seri, içerisinde bulundurmuş olduğu derin felsefesi ve mükemmel bilgisayar efektleri sayesinde de pek çok kesim tarafından hayranlıkla karşılanmıştır. Bu hayranlıkta haliyle ortaya 6 serilik bir macera, birbirinden farklı çizgi romanlar ve çizgi diziler, tüm bunların üzerine de sağlamından bir marka oluşumunu da beraberinde getirmiştir. Bu oluşum dahilinde de geçtiğimiz sene filmin bütün haklarını Walt Disney Stüdyoları’ na satmış olan Lucas, bu sayede de yeni gelecek olan devam hikayeleri ile spin off maceralarının da habercisi olmuştur. Kaldı ki 2015 senesi içerisinde izleme şansı bulduğumuz J.J Abrams yönetmenliğindeki Star Wars: Güç Uyanıyor filmi de pek çok kesim tarafından olumlu puanları hanesine yazdırmayı başarmıştır. 
Star Wars Episode VIII serinin 8. filminde macera kaldığı yerden son sürat devam ediyor. Keza, bir önceki Güç Uyanıyor’ da geçmiş maceranın 30 sene sonrası ile başlayan hikayemizde, imparatorluğun bambaşka bir kötülük ile karşı karşıya kaldığına tanıklık etmiştik. Ki bununla birlikte de pek çok kesim tarafından bir nevi eski dost olarak benimsenmiş olan Han Solo, Luke ve Kralice karakterleri de yaşlanmış halleriyle kamera karşısında yerini almayı başarmıştır. Özellikle de Han Solo karakterinin çok daha ön plana çıktığı, yepyeni droitlerle tanıştığımız bu film, izleyenlerin keyfini tamamen en üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır. Yeni kahramanlar ve Dart Wader modunda kendisini belli eden kötü kahramanlarda filmin gidişatını bir hayli kaliteli bir konuma yerleştirmişti. Serinin yeni filminde ise macera bilindik Star Wars felsefesine uygun bir şekilde dolu dizgin devam etmektedir. İmparatorluğa karşı büyük bir savaş hazırlığı içerisinde olan ekibin karanlık tarafın yerle bir etme mücadelesi esnasında da herkes kendi safını seçmeye başlamıştır. 
Tüm bunların yanında Star Wars Episode VIII Türkçe alt yazılı izle formatı ile de rahatlıkla seyredebilme imkanı bulabilirsiniz. Üstelik hd film izle görüntü kalitesini son ana kadar dengeli bir şekilde ilerletmekte olan yönetmen sayesinde evdeki film izle keyfinizi de en üst seviyelere rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Mark Hamill ve Harrison Ford’ u yeniden bir arada görme imkanı yakaladığımız ve karanlık taraf saflarının da darma duman etmeye çalıştığımız maceraların tümü sizler açısından büyük bir eğlencelik haline dönüşebilir. Tek yapmanız gereken şey de arkanıza yaslanmak ve bu yeni uzay macerasının tadını doyasıya çıkarmak olmalıdır.
Son olarak Star Wars Episode VIII Türkçe dublaj izle versiyonu ile de izleyerek kendinize özel bir nostalji oluşturabilir, bu nostalji ile eş zamanlı olarak günümüz sinema imkanlarının da tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 2017 yılı filmleri içerisinde izleme imkanı bulacağınız bu yapım için hepinize şimdiden hepinize keyifli seyirler dileriz.
Güç sizinle olsun.

Bozuk Paylaşımları Bildiriniz Lütfen..

Hiç yorum yok

HOŞ GELDİNİZ YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!
YORUM YAPMAK İÇİN (UYGUN) PROFİLİNİ SEÇMENİZ YETERLİDİR YORUMLARINIZ DENETLENDİKTEN SONRA KABUL EDİLECEKTİR.